20 травня
Завантажити ще

ДСНС нагородила старшокласників, які допомагали рятувати дітей у Броварах

ДСНС нагородила старшокласників, які допомагали рятувати дітей у Броварах
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій відзначили мужність чотирьох школярів із Броварів, які допомагали рятувальникам у перші хвилини після падіння вертольота 18 січня. Старшокласники Андрій Даценко, Антон Прищепа, Віктор Комісаров та Гліб Касьян від співробітників ДСНС отримали пам'ятні нагороди. Про це повідомляє пресслужба відомства.

У ДНС зазначили, що під час аварії літака у Броварах хлопці знаходилися неподалік і без роздумів кинулися на допомогу, робили все, що могли – заспокоювали дітей, надавали їм необхідну допомогу, розшукували їхніх батьків.

- Хлопці, ми вдячні вам за допомогу, та хочеться сподіватися, що в майбутньому ви зможете рятувати людей вже на професійному рівні. Двері наших навчальних закладів завжди відчинені для вас, - зазначив під час нагородження начальник Головного управління ДСНС Київщини Анатолій Мусійович.

18 січня на дитсадок у Броварах впав вертоліт ДСНС, що прямував до Харкова з керівництвом МВС України на борту. В авіакатастрофі загинули всі 9 людей, які перебували на борту, серед яких голова МВС Денис Монастирський, його заступник та держсекретар. Усього жертвами трагедії стали 14 осіб (серед них – дитина). Ще 25 людей постраждали.

Фото
Фото
27 Сiчня 202317:37