25 березня
Завантажити ще

У Запоріжжі, Дніпрі та Харкові повідомляють про вибухи - росіяни запускають дрони та ракети

У Запоріжжі, Дніпрі та Харкові повідомляють про вибухи - росіяни запускають дрони та ракети

У ряді областей України оголошено повітряну тривогу. Чиновники пишуть про запущені російськими військами дрони та ракети, а мирні жителі деяких міст - про сильні вибухи.

- Не ігноруйте тривогу. Ворог зараз намагається занурити нашу систему ППО, повітряні цілі вже збиваються у кількох регіонах, – повідомив у своєму Телеграм-каналі голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Тим часом мешканці Дніпра повідомляють у мережі про сильні вибухи, які чути у місті. Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук попередив про загрозу ракетної атаки та закликав Телеграм-канали утриматися від повідомлень щодо районів, де зараз працює ППО. Місцевих жителів урядовець закликав залишатися до кінця тривоги у безпечних місцях.

Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов також повідомив про загрозу ракетних ударів. Він звернувся до мешканців Харкова та області з проханням перейти до укриття. У мережі місцеві жителі пишуть про вибухи, але чиновник поки що інформацію не підтвердив.

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім попередив місцевих мешканців про те, що росіяни запустили три групи дронів-камікадзе. За його словами, ворог також може розпочати атаку ракетами.

Про атаку на Україну дронами та швидкісними ракетами повідомив голова Черкаської ОДА Ігор Табурець. Він також просить місцевих жителів перебувати у укриттях.