Завантажити ще

Ексректор НАУ протягом трьох років незаконно отримував премії

Ексректор НАУ протягом трьох років незаконно отримував премії
Фото: kyiv.npu.gov.ua/

Поліція Києва повідомила про підозру колишнього ректора Національного авіаційного університету. За даними пресслужби поліції Києва, підозрюваний за три роки незаконним шляхом нарахував собі премії на суму понад 1,3 мільйона гривень.

Правохоронці наголосили, що ректор підписав угоду з Міністерством освіти і науки України, і, відповідно до умов контракту, такої форми нарахування коштів, як премія, не було передбачено.

- Чоловік незаконно нараховував собі щомісячні премії понад три роки і таким чином привласнив 1,3 млн грн коштів університету, – наголосили в поліції.

Підозрюваному висунули підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання посадовцем своїм службовим становищем, скоєного в особливо великих розмірах. 

- Санкція статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років та з конфіскацією майна. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Досудове слідство триває, – резюмували в поліції.

Новини по темі: НАУ поліція