Завантажити ще

Сім'ї, які постраждали від удару по багатоповерхівці у Дніпрі, отримають до мільйона гривень компенсації

Сім'ї, які постраждали від удару по багатоповерхівці у Дніпрі, отримають до мільйона гривень компенсації
Фото: dniprorada.gov.ua

Міська рада Дніпра запустила програму з відшкодування збитків містянам, які втратили житло через ракетний удар по багатоповерховому будинку. Постраждалі зможуть отримати компенсацію до 1 мільйона гривень. Про це повідомив мер міста Борис Філатов.

- Потрібно розібратися із документами. Тому що кожна сім'я, кожна квартира – це окрема історія. Є попередня домовленість із військовою адміністрацією, що вони також виділять додаткові кошти на відшкодування. Думаю, ми об'єднаємо наші зусилля у тому числі з бізнесом. Максимальну допомогу, яку тільки можливо, ми надамо людям, – повідомив Філатов.

Також міський голова нагадав, що біля зруйнованого будинку встановлено додатковий штаб, де постраждалим допомагатимуть із поновленням документів та оформленням заявок на отримання грошової допомоги. Чиновникам, які не можуть організувати підтримку людям, мер Дніпра погрожував покаранням.

- Якщо є проблеми, звертайтеся до мене у коментарях чи месенджері Фейсбуку. Щоб усі проблеми ми могли відстежувати в режимі реального часу, – звернувся він до постраждалих родин.

Ракетний удар по багатоповерховому житловому будинку в Дніпрі завдали російські війська 15 січня. В результаті загинули 44 мирні жителі. Ще понад 70 людей отримали поранення. У Дніпрі оголошено триденну жалобу за жертвами російської атаки.