Завантажити ще

Андрющенко: Маріупольський морський порт перетворюють на військову базу

Андрющенко: Маріупольський морський порт перетворюють на військову базу
Фото: t.me/andriyshTime

Російські загарбники поступово перетворюють Маріупольський морський порт на військову базу. Усіх маріупольців, які працюють у порту, звільнили. На їхнє місце приїхали працівники з Росії. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

- Морський порт окупанти поступово перетворюють на військову базу. Наприкінці грудня з порту звільнено всіх маріупольців (за винятком окремих фахівців-колаборантів) та завезено працівників з РФ. Розпочато роботи з поділу причалів на умовно цивільні та умовно військові, - розповів він.

Наразі, за словами Андрющенка, до акваторії порту можуть заходити невеликі судна класу річка-море РМЗ. Однак це не перешкоджає налагодженню постачання ворожого військового обладнання. Наразі фіксують поодинокі несистемні заходи в порт РМ3 із будматеріалами та контейнерами з невідомим вмістом.

Крім того, Андрющенко розповів, що у бік півночі Донецької області відновився рух ворожої техніки. Також відомо про велике накопичення військової техніки та живої сили перед в'їздом до Бердянська з Маріупольського кільця.