22 вересня
Завантажити ще

«Злив» дані про розміщення військової частини: меру Полтави повідомили про підозру

«Злив» дані про розміщення військової частини: меру Полтави повідомили про підозру
Фото: t.me/SBUkr​

Полтавському меру Олександру Мамаю 29 грудня повідомлено про підозру. Про це сповістила пресслужба СБУ.

«За матеріалами СБУ, міському голові Полтави повідомлено про підозру щодо несанкціонованого поширення інформації з розміщення підрозділів ЗСУ, скоєне в умовах воєнного стану (ст. 114-2 Кримінального кодексу України). За даними слідства, фігурант поширив дані, які не розміщувалися у відкритому доступі ані Генеральним штабом ЗСУ, ані Міноборони, ані іншими уповноваженими державними органами», - сказано у повідомленні СБУ. 

Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до 12 років.

Слідчим доведеться дослідити причину, чому мер Полтави Олександр Мамай 15 грудня у коментарі журналістам повідомив про формування у Полтаві нової військової частини із зазначенням адреси штабу та кількісного складу. 

Згідно з чинним законодавством, оприлюднення інформації про дислокацію військових частин, угрупувань – прерогатива виключно оборонного відомства.

У тему

7 грудня Яворівський районний суд Львова визнав винним мера Чернігова Владислава Атрошенка у використанні службового автомобіля на користь своєї родини. Відповідно до рішення суду, Атрошенко зобов'язаний сплатити штраф, а також йому заборонено обіймати посаду градоначальника терміном на 1 рік.