30 вересня
Завантажити ще

На Харківщині затримали залізничників – перекидали російські ешелони в Україну

На Харківщині затримали залізничників – перекидали російські ешелони в Україну
Фото: т.ме/СБУкр

Українські силовики затримали на Харківщині двох експрацівників "Укрзалізниці", які допомагали російським військовим перекидати ворожі ешелони на територію нашої країни. Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.

– Після захоплення частини регіону експрацівники "Укрзалізниці" приєдналися до лав місцевої окупаційної адміністрації. Там одного призначили керівником, а іншого  заступником виробничого підрозділу створеного агресором «Куп'янської колійної машинної станції», - йдеться у повідомленні.

За версією слідства, на цих "посадах" колаборанти допомагали росіянам відновлювати залізничне сполучення з регіоном для забезпечення потреб окупаційних військ на східному фронті.

- В першу чергу колаборанти сприяли переправленню залізницею військової техніки, озброєння та боєприпасів з території Росії у тимчасово захоплені райони Харківщини. Після звільнення регіону зловмисники намагалися «залягти на дно» і таким чином уникнути правосуддя, - наголосили у відомстві.

Співробітникам СБУ вдалося встановити місцезнаходження зловмисників, яких вже затримали. Обом затриманим повідомили про підозру за ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу "Колобараційна діяльність". Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr