1 жовтня
Завантажити ще

У Донецьку під час обстрілу поранений ексглава Роскосмосу Рогозін

У Донецьку під час обстрілу поранений ексглава Роскосмосу Рогозін
Фото: glavcom.ua

Ексглава Роскосмосу Дмитро Рогозін і так званий "глава уряду ДНР" Віталій Хоценко були поранені в Донецьку після обстрілу. Про це повідомила російська агенція ТАСС  з посиланням на помічника Рогозіна і прессекретара Хоценка Міну Ахвердієву. Традиційно російська сторона звинуватила в обстрілі Україну.

- На околиці Донецька обстрілу зазнав готель, у якому проживала група військових радників на чолі з Дмитром Рогозіним. Дмитро Олегович дістав поранення у спину. Він госпіталізований. Загрози життю немає, - заявив помічник Рогозіна.

Він додав, що під час обстрілу були поранені особи, які супроводжували Рогозіна. Ексглава Роскосмосу в свою чергу заявив, що поранений у спину.

- Поранений у спину. Житиму. Осколок [пройшов] у сантиметрі від хребта, - заявив він російському RT

"База" в свою чергу заявила, що у Рогозіна також осколкове поранення м'яких тканин голови, проникаюче осколкове поранення сідниць, а також проникаюче осколкове поранення лівого стегна. Видання "SOTA" додало, що Рогозін був поранений в ресторані "Шеш-беш" у Донецьку, де він святкував день народження.

Окрім Рогозіна, поранення отримав «глава уряду» так званої ДНР Віталий Хоценко.  Його охоронець і ще одна людина загинули.