Завантажити ще

Гайдай: Просування ЗСУ на Луганщині ускладнюють заміновані мости, траси та лісосмуги

Гайдай: Просування ЗСУ на Луганщині ускладнюють заміновані мости, траси та лісосмуги
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На Луганщині російські війська повністю замінували великі мости, траси та лісосмуги, що дуже ускладнює просування вперед ЗСУ. Як повідомляє Укрінформ, про це в ефірі 24 каналу розповів начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

- Все, що йде по лінії фронту, вони (російські війська – ред.) попідривали, зокрема невеличкі мости, замінували великі мости, траси, всі лісосмуги повністю перекопані – вони заміновані, або там вириті своєрідні нори, в яких вони ховаються. Всі ці укріплені ділянки достатньо складно пройти, тому в Луганській області кожен метр нашим Cилам оборони дається дуже важко, але все одно вони потрохи просуваються вперед, – зазначив Гайдай.

Він додав, що російські військові заміновували територію Луганщини вручну та дистанційно. Так, РФ використовувала сучасні пластикові міни, на які не реагує металошукач.

Гайдай наголосив, що російські командири кидають уперед свої підрозділи, якщо навіть попереду мінне поле, після чого ним вже можуть іти далі наступні підрозділи.  Також ворог намагається робити невеликі контрнаступи, але всі вони невдалі. Зокрема, вони відбувалися з боку Діброви та Стельмахівки.

Росіяни також постійно обстрілюють з важкої артилерії деокуповані села, зокрема Макіївку та Невське. За словами Гайдая, українські сили оборони закріпилися в напрямку Білогорівки, хоча там тривають цілодобові обстріли.

Очільник Луганщини спрогнозував, що через низьку температуру, внаслідок чого примерзла земля, найближчим часом на Луганщині активізуються бої.