27 травня
Завантажити ще

На Київщині під час масованої атаки отримали поранення чотири особи

На Київщині під час масованої атаки отримали поранення чотири особи

Кількість постраждалих внаслідок ракетних ударів по Київщині досягла 4 людей. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова обласної державної адміністрації Олексій Кулеба.

- Станом на даний момент, через ракетну атаку є четверо постраждалих. Троє вдома, одна людина залишається у лікарні. Стан стабільний, – повідомив чиновник.

За його словами, у Київській області триває поновлення електропостачання, яке було порушено внаслідок російських ударів. Енергетики працюють над тим, щоб вийти на планові відключення і до півночі загоєти Бровари та Бориспіль. У Білій Церкві ситуація складніша, але вже розроблено чіткий алгоритм дій щодо відновлення електропостачання.

Україна зазнала чергового масованого удару 16 грудня. Війська РФ випустили нашій країні 76 ракет різних типів, у тому числі - 60 були збиті силами ППО. Обстріляли росіян низку енергетичних об'єктів країни, внаслідок чого українська енергосистема отримала значні пошкодження. У зв'язку з цим "Укренерго" запровадило по всіх регіонах аварійні відключення світла.