28 травня
Завантажити ще

У Києві вибухнув газовий балон у торговому кіоску - постраждали 5 людей

У Києві вибухнув газовий балон у торговому кіоску - постраждали 5 людей
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

У Голосіївському районі Київа стався вибух газового балона у кіоску швидкого харчування, внаслідок чого приміщення спалахнуло. В результаті отримали опіки 5 осіб. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

- 9 грудня о 19:27 надійшло повідомлення про вибух на вул. Васильківській, 34-Б у Голосіївському районі столиці. Після прибуття було встановлено, що у металевому кіоску із приготування їжі швидкого приготування стався вибух газового балона з подальшим горінням. Вогнем було охоплено 2 суміжні кіоски. О 19:41 пожежу ліквідовано, - йдеться у повідомленні.

За даними ДСНС, в результаті події постраждали 2 працівники кіоску з приготування їжі, 1 відвідувач, 1 людина, яка намагалася гасити пожежу і продавець суміжного кіоску з продажу мобільних аксесуарів.

- Усіх постраждалих передано медикам. Згодом, 4 людей було госпіталізовано з опіками до медичного закладу, 1 особа, яка самостійно намагалася гасити пожежу, отримала легкі механічні пошкодження та від госпіталізації відмовилася, - наголосили у відомстві.

Як зазначили у відомстві, обидва кіоски були повністю знищені вогнем. Також рятувальники евакуювали з палаючого приміщення ще один газовий балон.

Фото
Фото
10 Грудня 202211:55