Завантажити ще

Поліція порушила кримінальну справу через отруєння котів у заміському комплексі на Запоріжжі

Поліція порушила кримінальну справу через отруєння котів у заміському комплексі на Запоріжжі
Фото: mrkot.com

Зоозахисники звернулися до правоохоронців через отруєння котів в одному із заміських комплексів у Запорізькій області. В результаті поліцейські розпочали розслідування. Про це повідомляється на сторінці "ЗооПатруль" у Фейсбуці.

- Щоб дізнатися більше про стан справи, ми поспілкувалися з паном Олександром Кривенком, в.о. заступника начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Запорізькій області. Правоохоронці зазначили, що звернули увагу на публікацію в мережі одразу (друзі, ваші пости та репости діють!), - йдеться у повідомленні.

Як зазначено у повідомленні, правоохоронці порушили кримінальну справу за ознаками частини 3 статті 299 Кримінального кодексу "Жорстоке поводження з тваринами".

– Звернення було зареєстровано в єдиний облік відділення поліції №2 управління поліції у м. Вільнянськ 8 грудня. Поліція виїхала на місце події, оглянула територію. Звичайно, трупиків кішок уже не було. Співробітники комплексу надали пояснення щодо ситуації, що склалася. Деталі не розголошуються, - наголосили в організації.

Також зоозахисники просять відгукнутися громадян, які могли стати свідками інциденту або вказати на причетних до нього людей. Інформацію можна повідомити поліцейським Вольнянська.