3 червня
Завантажити ще

У Німеччині невідомі розсилають листи-фейки від консульства України

У Німеччині невідомі розсилають листи-фейки від консульства України
Фото: facebook.com/oleg.nikolenko.50

У Німеччині невідомі розсилають листи фейків від імені генерального консульства України в Дюссельдорфі. Дипломати звернулися до правоохоронців. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко у Facebook.

За його словами, громадяни Німеччини почали отримувати листи нібито від імені українських дипломатів із пропозицією за грошову винагороду приєднатися до іноземного легіону в Україні.

У МЗС наголосили, що подібні листи є підробкою, а дипломатичне представництво не причетне до їхнього відправлення. Консули вже звернулися до німецької поліції для проведення розслідування.

– Розглядаємо розсилку фейкових листів як частину дезінформаційної кампанії ворога, яка має на меті дискредитувати українську дипломатію, підірвати підтримку України з боку Німеччини та її громадян, – наголосив Ніколенко.

30 листопада до посольства України в Мадриді надійшов конверт, який вибухнув у руках коменданта. Загалом в Іспанії виявили вже шість конвертів із вибухівкою. При цьому представництва України за кордоном почали отримувати листи з конкретними погрозами чи посилки, які містять частини тварин. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що за останні дні українські дипломати у 12 країнах 18 разів отримували погрози, і запевнив, що тим, хто за цим стоїть, не вдасться досягти своїх цілей.

Новини по темі: МЗС Німеччина провокації