Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Yasno: Масований удар росіян відкинув енергосистему України на тиждень назад

Yasno: Масований удар росіян відкинув енергосистему України на тиждень назад

В Україні продовжуються аварійні роботи, оскільки російська масована атака повернула енергетичну систему на стан тижневої давності. Про це заявив у своєму Фейсбуці генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко.

– Ми все ще в екстрених відключеннях. У Києві сьогодні доступна потужність становила 62-67% від типового споживання. Фактично, остання атака відкинула нас десь на тиждень тому. Але я сподіваюся, що ми скоро повернемось до стабілізаційних графіків, – повідомив Коваленко.

За його словами, компанія продовжує активну роботу з ОСББ та ЖЕК житлових будинків, приєднаних до критичної інфраструктури міста.

- Вже по 474 будинках є рішення – керуючі компанії готові у разі екстрених чи стабілізаційних відключень самостійно вимикати. В умовах суттєвих обмежень головна мета – забезпечити електрикою критичну інфраструктуру та рівномірно розподілити решту серед населення, – наголосив він.

Масованого удару по Україні востаннє росіяни завдали 5 грудня. Тоді противник випустив по нашій країні близько 70 ракет, з яких 60 вдалося збити силами ЗСУ. Внаслідок атаки отримали пошкодження низка енергетичних об'єктів – для відновлення енергосистеми "Укренерго" запровадило по всій Україні аварійні відключення електроенергії.