6 лютого
Завантажити ще

Будинок української блогерки Софії Стужук у Ризі закидали коктейлями Молотова

Будинок української блогерки Софії Стужук у Ризі закидали коктейлями Молотова
Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk

Українська блогер-мільйонниця Софія Стужук заявила, що її будинок у Ризі (Латвія) закидали коктейлями Молотова. Інцидент стався в ніч проти 4 грудня, коли всередині знаходилася Софія, її діти та наречений. У будинку почалася пожежа. Про це Стужук розповіла у соцмережах.

- Майже дві години ночі. Наш будинок, де перебувають 5 дітей та вагітна жінка, обкидали коктейлями Молотова... Приїжджала поліція. Кинули і воно горіло. Антон вибіг, одразу загасив. І, певне, злякав тих, хто кидав, – заявила Стужук.

Блогер заявила, що не розуміє мотивів нападників на її будинок. Вона наголосила, що сподівається на розслідування правоохоронців, які знайдуть винуватців.

- Я, чесно, з жахом читаю бездушних людей, які зараз пишуть «подумаєш, всього 1 коктейль», «ой, горіло як від пітарди», «мало, треба було більше. І вже тим більше заклики далі робити таке. Все це передала поліції зараз, але річ не в цьому. Мені прямо неможливо думати, що у світі є люди ЖІНКИ, які бажають смерті іншим. Я вже не говорю про дітей, - написала Стужук.

Софію Стужук звинувачують у замовчуванні війни, оскільки вона довго не висловлювала позицію стосовно нападу Росії на Україну. Блогерка заявляла, що не робить донати на ЗСУ, бо не підтримує насильство. Також вона вважає, що "не можна бути за мир і водночас радіти смертям чи руйнуванням у інших", маючи на увазі радісну реакцію українців на вибухи у Криму. У листопаді блогерка заявила, що не збирається повертатися до України у майбутньому.

 

Новини по темі: блогер пожежа Напад