6 лютого
Завантажити ще

У Ладижині ввели надзвичайну ситуацію військового характеру – місто залишилося без опалення

У Ладижині ввели надзвичайну ситуацію військового характеру – місто залишилося без опалення
Фото: 5.ua

У Ладижині Вінницької області 18 тисяч мешканців залишились без опалення. У зв'язку з цим місцева влада оголосила у місті надзвичайну ситуацію військового характеру. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

- Таке рішення ухвалила обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Єдина можливість у людей обігріти свої будинки – це електроприлади. Терміново потрібна координація сил та засобів цивільного захисту, військового командування та підприємств критичної інфраструктури, - заявили у відомстві.

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов заявив, що аварія в мережах теплопостачання сталася після ракетного обстрілу росіян  Ладижинській ТЕС.

- З огляду на звернення в.о. мера Ладижина, розгортаємо у місті роботу надзвичайного штабу з ліквідації наслідків аварії. Заходи, які досі вживає Ладижинська міська рада та її виконавчий орган, є вкрай недостатніми: 18 тисяч людей без теплового опалення, - написав він у телеграм-каналі.

Чиновник наголосив, що надзвичайний штаб вже працює, у місті розгортаються пункти обігріву. Фахівці працюють над відновленням теплопостачання у Ладижині.