Завантажити ще

Росія готує мобілізацію на окупованій частині Запорізької області

Росія готує мобілізацію на окупованій частині Запорізької області
Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Росіяни готують повномасштабну мобілізацію чоловіків до армії Росії на окупованій території Запорізької області. Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров.

- Вже протягом 2 днів на блокпості у Василівці російські військові не випускають у бік Запоріжжя чоловіків, які або не мають військового квитка, або мають військовий квиток, що підтверджує придатність до служби, - заявив він.

За словами Федорова, російські окупанти призначили "спостерігача" над в'язницями тимчасово окупованих територій Запорізької області. Завдання росіян - завербувати ув'язнених у військові угруповання РФ.

- Зрозуміло, що ворог має намір використовувати наших чоловіків як гарматне м'ясо на першій лінії фронту, - додав мер Мелітополя. Він також закликав мешканців окупованих міст спробувати виїхати на підконтрольну Україні територію.

Українцям, які проживають на окупованій території України, Федоров нагадав про два альтернативні шляхи евакуації у бік Грузії та країн Європи. Можна виїхати через Бердянськ - Маріуполь - Новоазовськ чи через територію Криму.

Раніше Федоров розповів, що російські військові масово беруть у полон цивільних у Мелітополі. Російські окупанти роблять справжні звірства стосовно полонених. Мер заявив, що полонених використовують як "навчальні посібники" з тортур для мобілізованих росіян.