28 листопада
Завантажити ще

На Київщині померла сьома жертва останнього масованого ракетного обстрілу

На Київщині померла сьома жертва останнього масованого ракетного обстрілу
Фото: REUTERS

В Київській області збільшилась кількість жертв масованого російського обстрілу 23 листопада. Про це у соцмережах повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

- Київщина. Внаслідок вчорашнього обстрілу, станом на зараз, у реанімації померла сьома людина. Світла пам’ять загиблим.  Енергетики продовжують ремонтні роботи, щоб якнайшвидше відновити електрику в області.  Близько ста бригад працюють цілодобово. Без електрики залишається 70% мешканців Київщини. Інфраструктуру та житло ми відбудуємо. Але людські життя не повернемо. Проте помстимося за кожного, Росія нестиме відповідальність за усі злочини, - наголосив Кулеба.

Голова Мелітополя Іван Федоров напередодні повідомив про помсту ЗСУ за вбиту дитину у Вільнянську: українські воїни виявили місце дислокації ракетного комплексу С300, з якого був випущений снаряд, та знищили його в день трагедії – 23 листопада. 

Сьомий російський масований ракетний обстріл України стався 23 листопада. В результаті вся країна була знеструмлена. Станом на вечір 24 листопада енергетики зуміли повернути 50% енергоживлення у країні.