26 сiчня
Завантажити ще

"Укренерго" попередило про затримку ремонтних робіт після ракетної атаки через погоду

Фото: Нацполіція

"Укренерго" підтвердило влучання по обʼєктах енергетичної інфраструктури під час масованої російської ракетної атаки 23 листопада. Значна частина країни залишилася без світла, тривають аварійні відключення електроенергії по всіх регіонах, графіки наразі не діють. 

- Ремонтні бригади разом з підрозділами ДСНС почнуть ліквідацію пошкоджень одразу по закінченню повітряної тривоги. Але через мороз та льодяний дощ в деяких регіонах аварійно-відновлювальні роботи на об'єктах, пошкоджених ракетами терористів, можуть тривати довше, - повідомили в "Укренерго".

При значній перерві в електропостачанні активується робота Пунктів Незламності. Мапу таких пунктів по всій країні можна подивитись на сайті nezlamnist.gov.ua. Там безкоштовно і цілодобово можна отримати усі базові послуги: електрику, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, воду, аптечкау.

23 листопада російська армія атакувала Київську, Вінницьку, Черкаську та Львівську області. У Київській області ракета влучила у житловий будинок, через що троє людей загинули і шестеро отримали поранення.