31 сiчня
Завантажити ще

На війні з Росією загинув артист балету Вадим Хлуп‘янець

На війні з Росією загинув артист балету Вадим Хлуп‘янець
Фото: facebook.com/operetta.kiev1

На війні з РФ загинув артист балету Вадим Хлуп‘янець. Як повідомили у пресслужбі Київського національного академічного театру оперети, захисникові було 26 років.

- Страшна звістка сколихнула колектив Національної оперети України. У боях за Україну загинув 26-річний артист балету Вадим Хлуп‘янець. Колектив театру висловлює щирі співчуття родині захисника. Вічна слава і пам’ять нашому Герою, – наголосили у повідомленні.

На звістку про загибель артиста відреагували у Львівській національній опері.

Дирекція та колектив Львівської національної опери з глибокою скорботою висловлює співчуття родині та колективу Національного театру оперети у зв’язку з загибеллю на війні творчої людини, артиста балету Вадима Хлуп‘янця. Хай Господь прийме в обійми свої, - наголосив у коментарях головний менеджер Василь Вовкун.

Вадим Хлуп'янець народився 4 червня 1996 року у Донецьку. Він був артистом балету Київського національного академічного театру оперети. За попередніми даними, загинув у районі Бахмута.

Раніше стало відомо про загибель в районі Бахмута майора Управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро Тараса Пона.