23 березня
Завантажити ще

У Києві засудили до довічного терміну вбивцю пластичного хірурга Андрія Сотника

У Києві засудили до довічного терміну вбивцю пластичного хірурга Андрія Сотника
Фото: kyiv.gp.gov.ua

Київський суд ухвалив вирок кілеру, який убив пластичного хірурга Андрія Сотника. Зловмисника засудили до довічного позбавлення волі. Про це повідомляє пресслужба столичної міської прокуратури.

– Замовне вбивство столичного лікаря – виконавця засуджено до довічного позбавлення волі, його спільника – до 15 років ув'язнення. До набрання вироком законної сили суд залишив обвинувачених під вартою, - йдеться в повідомленні.

У ході судового процесу було встановлено, що наприкінці 2019 року громадянин Киргизької Республіки отримав замовлення на вбивство Сотника. Щоб виконати його, чоловік прилетів із Туреччини до України і почав підготовку до злочину, задіявши росіянина, який проживав у Києві.

- Упродовж майже двох місяців обвинувачені збирали інформацію про потерпілого: маршрути його руху, розпорядок дня, звички та коло спілкування. Вони придбали перероблений самозарядний пістолет, виготовлений на базі конструкції Макарова, орендували автомобілі для стеження за пластичним хірургом та сім-картки різних мобільних операторів, - повідомили у прокуратурі.

Виконати "замовлення" кілеру та його спільнику вдалося 2 лютого 2020 року. Злочинці підстерегли Сотника поблизу його будинку і зробили в нього 4 прицільні постріли. Від поранень чоловік загинув на місці. Після вбивства зловмисники намагалися виїхати з України, але силовики затримали їх в Одесі.

Новини по темі: Кілер Суд Вбивство Київ вирок