3 червня
Завантажити ще

Австралійська поліція звинуватила російських хакерів у масштабній кібератаці

Австралійська поліція звинуватила російських хакерів у масштабній кібератаці
Фото: David Gray/REUTERS

Кібератака, здійснена на страхову компанію Medibank в Австралії, в результаті якої  були оприлюднені майже 10 мільйонів поточних і колишніх  клієнтів, була організована російськими хакерами. Про це повідомило Reuters з посиланням на Федеральну поліцію Австралії.

За словами комісара федеральної поліції Австралії Ріса Кершоу, винними в атаці на Medibank є група кіберзлочинців, яка, ймовірно, відповідальна і за інші масштабні кіберзлочини по всьому світу. Він наголосив, що поліції відомі імена злочинців, однак поки що їх не оприлюднюватимуть.

- Щодо злочинців: ми знаємо, хто ви. Крім того, федеральна поліція Австралії має значні успіхи в екстрадиції закордонних злочинців до Австралії, щоб вони постали перед системою правосуддя, -  зазначив він.

Кібератака на австралійський банк Medibank була здійснена в ніч на 9 листопада. Після неї хакери виклали у мережу файли з даними клієнтів, які включали в себе імена, адреси, дати народження, номери телефонів, адреси електронної пошти, номери Medicare для клієнтів медичної страховки ahm, деякі номери паспортів іноземних студентів, а також деякі дані про медичні претензії. При цьому в  Medibank запевнили, що дані кредитних карт або банківські реквізити не були порушені.