Завантажити ще

Мережа "Євразія" виплатила по 50 тисяч гривень відвідувачам, які отруїлися в 2017 році

Мережа
Фото: evrasia.in.ua

Мережа ресторанів "Євразія" визнала провину у отруєнні трьох людей, які вживали суші в одному із закладів Києва. Компанія виплатила потерпілим компенсацію у розмірі 50 тисяч гривень кожному. Про це повідомив у своєму фейсбуці адвокат Сергій Панасюк.

– «Євразія» визнала провину та сплатила по 50 000 грн моральної компенсації! Якби у далекому 2017 мені сказали, що це затягнеться на 5 років, я не повірив би. Як і не вірили мої колеги, що у цій справі можна стягнути моральні збитки по 50 тисяч на кожного, - написав Панасюк.

За його словами, постраждалим пропонували раніше обійтися без суду та отримати моральну компенсацію у розмірі 2 тисячі гривень, але ті вирішили подати позов до суду.

– Коли я писав позов до суду, мотивуючи це практикою ЄСПЛ та скасованою методикою Ерделевського, бо методики обґрунтування в Україні – не було. Тоді я вірив у перемогу та справедливість, але не думав, що перша та єдина інстанція триватиме 5 років. Задоволений мужністю трьох, які не взяли «подачку» 3 тисячі і замовкли, а повірили у правду та перемогли! - наголосив адвокат.

Справу розглядав Шевченківський районний суд Києва. Відповідно до рішення, опублікованого в Єдиному судовому реєстрі, ТОВ «Суші Ленд» таки визнало провину, підписало мирову угоду з постраждалими та виплатило компенсацію.

Йдеться про скандал, який стався у липні 2017 року. Тоді отруїлися 35 людей після відвідування ресторанів мережі "Євразія". Їх госпіталізували до лікарень із діагнозом - сальмонела. Внаслідок цього ресторани, де сталися інциденти, тимчасово закрили, а Держпродспоживслужба ініціювала розслідування. З усіх постраждалих до суду подали позов троє людей, зажадавши від компанії моральну компенсацію.