1 квiтня
Завантажити ще

Концертний зал музакадемії у Києві незаконно здавали в оренду для зйомок реклами

Концертний зал музакадемії у Києві незаконно здавали в оренду для зйомок реклами
Фото: facebook.com/petro.tchaikovsky.92​

На хабарі 160 тис. гривень за здачу в оренду концертного залу для зйомок реклами затримали співробітників Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського. Як повідомили у Шевченківській окружній прокуратурі Києва, на здирстві та отриманні неправомірної вигоди попалися проректор та директор оперної студії академії.

- Зазначені посадові особи, використовуючи службове становище та діючи у змові, налагодили протиправну схему здирництва грошей за оренду приміщень, що належать Національній музакадемії ім. Чайковського та перебувають у держвласності, без укладання договорів та угод, - розповіли в прокуратурі. – Так, за один день оренди концертного залу для зйомок рекламного ролика співробітники вимагали від 160 тис. грн, що еквівалентно 4000 доларів США.

Передача грошей проходила у два етапи, і під час отримання другого траншу на суму 2000 доларів в одному із підвальних приміщень академії співробітників затримали. У фігурантів справи вилучили ще 32 тис. доларів США та 5000 євро. Встановлюються інші можливі факти їхньої «діяльності», оголошено про підозру за статтею КК за здобуття неправомірної вигоди, що карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.