27 травня
Завантажити ще

Через чергові удари РФ Укренерго введе жорсткіші обмеження електропостачання

Через чергові удари РФ Укренерго введе жорсткіші обмеження електропостачання
Фото: Ukrainian Presidential Press Service/Handout via REUTERS

В ніч на 27 жовтня російські війська в черговий раз поцілили по енергетичній інфраструктурі нашої країни. Як повідомили в "Укренерго", в результаті було пошкоджено обладнання магістральної мережі в центральних областях. 

- У зв'язку з цим Диспетчерський центр "Укренерго" надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяг, на який потрібно обмежити споживання електроенергії в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях. Наразі обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктура була пошкоджена обстрілами росіян. Такі заходи дають можливість енергетикам швидше відновити пошкоджені об'єкти та тримати систему збалансованою, - повідомили в "Укренерго".

Щоб не допустити повного знеструмлення центрального регіону, в Києві, Київській, Житомирській, Чернігівській та Черкаській областях будуть застосовуватися більш жорсткіші обмеження електропостачання. Про це повідомив заступник Керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Російські окупанти масово цілять по енергосистемі України з 10 жовтня 2022 року.  Ворог намагається завдати максимальну шкоду енергетичній інфраструктурі перед зимніми холодами.