25 березня
Завантажити ще

Графік відключення світла у Києві: споживачів розбили на три групи

Графік відключення світла у Києві: споживачів розбили на три групи
Фото: BING GUAN/REUTERS

У середу, 26 жовтня, в Києві знову почалися стабілізаційні відключення електроенергії. Як повідомили у "ДТЕК Київські електромережі", деякі споживачі залишились без світла вже в 07:45.

В цілому споживачів розділили на 3 групи, кожна з яких буде відключатися в визначений проміжок часу.

- Вам не треба шукати адресу в списку, достатньо просто ввести її в рядок пошуку, і побачити час потенційного відключення електроенергії протягом дня та тижня, - наголосили в прес-службі ДТЕК, надавши посилання  і попередивши, що можлива похибка у часі в межах 30-40 хвилин.

В окремих випадках відключення може тривати довше 4 годин через масштабність пошкоджень енергосистеми. В ДТЕК додали, що можливі аварії на розподільчих мережах внаслідок перенавантаження або ж, наприклад, пошкодження сторонніми особами.

- Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло – просимо повідомляти нам про це через канали комунікації: Viber та Telegram бот, через наші сторінки в соцмережах Facebook. Ми зробимо все необхідне, щоб оперативно усунути аварію та повернути вам світло, - наголосили в прес-службі.

Раніше в «Київських електромережах» пообіцяли, що зроблять усе можливе, щоб відключення кожного клієнта від електромережі тривало не більше 4 годин.