Завантажити ще

Вночі на окупованій Мелітопольщині пролунало 7 потужних вибухів

Вночі на окупованій Мелітопольщині пролунало 7 потужних вибухів
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

Неспокійною виявилася ніч на 25 жовтня  для російських загарбників в Мелітопольському районі Запорізької області. Як повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, в селі Світлодолинському пролунало ряд вибухів.

- Місцеві жителі нарахували біля 7 потужних вибухів. Спостерігався дим з боку залізничного мосту. Маємо надію, що у загарбників мінус один шлях для транспортування техніки, - написав Федоров.

Пізніше він додав, що вибух стався «біля відділення рашистської ФСБ, яка розміщується в будівлі  мелітопольського гауляйтера Балицького».

 - За попередніми даними, біля приміщення, в якому знаходився один зі штабів пропагандистів кремля, вибухнуло авто. Уточнюємо деталі, - наголосив Федоров.

Зранку Генштаб  підтвердив знищення 5 одиниць озброєння і військової техніки та до 110 військовослужбовців окупаційних військ в Запорізькій та Херсонській областях. Трохи раніше, 22 жовтня, українські воїни знищили на окупованій частині Запорізької області 3 реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град”. 

В ніч на 25 жовтня також стався вибух у Брянській області РФ. Спрацювала вибухівка на залізничних коліях, що ведуть до Білорусі.