Завантажити ще

Білоруси проведуть військові навчання зі стрільбами біля українського кордону

Білоруси проведуть військові навчання зі стрільбами біля українського кордону
Фото: t.me/Hajun_BY

У білоруському Бресті пройдуть військові навчання зі стріляниною та пересуванням військової техніки. Про це пише моніторингова група " Беларуский Гаюн ".

- У Бресті цього тижня відбуватимуться навчання зі стріляниною та пересуванням військової техніки. Голова Брестського міськвиконкому Олександр Рогачук повідомив, що протягом поточного тижня в Бресті «чутиметься стрілецька канонада, а також відбуватиметься пересування різних видів техніки», - розповіли представники групи.

У міськвиконкомі запевняють, що причина у заходах 38-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади на полігоні "Брестський" "згідно з планом підготовки на навчальний рік", додали представники моніторингової групи.

23 жовтня Міністерство оборони Білорусі прозвітувало про прибуття російських військових на територію країни, на полігоні їх зустріли із хлібом-сіллю. При цьому
Інститут дослідження війни (ISW) та військова розвідка Великобританії поки що вважають ризик нового наступу з Білорусі низьким.

Раніше бійці Збройних сил України звернулися до військових Білорусі із закликом не виконувати злочинні накази керівництва своєї країни про вступ у війну проти України. За їхніми словами, якщо армія Білорусі підтримає російську агресію, отримає жорстку відповідь, таку, як отримують російські агресори.