27 травня
Завантажити ще

Суд відправив під варту президента "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва

Суд відправив під варту президента

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід президенту «Мотор Січ» В'ячеславу Богуслаєву у вигляді утримання під вартою терміном на 2 місяці. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

- Шевченківський районний суд обрав запобіжний захід президенту АТ «Мотор Січ» у вигляді тримання під вартою. Протягом наступних 60 днів, доки слідчі СБУ проводитимуть досудове розслідування, він не зможе вийти з ізолятора, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, аналогічний запобіжний захід був обраний судом для керівника одного з департаментів цього підприємства, який також був затриманий СБУ.

Президент "Мотор Січ" та колишній нардеп В'ячеслав Богуслаєв був затриманий силовиками у Запоріжжі 22 жовтня. Йому повідомили про підозру за ст. 111-1 "Колобараційна діяльність" та ст. 111-2 "Допомагання державі-агресору" Кримінального кодексу.

За версією слідства, Богуслаєв постачав Росії двигуни та інші запчастини до ударних гелікоптерів навіть після російського вторгнення в Україну. Також СБУ встановила, що президент "Мотор Січ" виправдовував напад Росії та висловлював надію, що Путін не зупинить наступ своїх військ і міркував про «нацистів» в Україні». Пізніше силовики оприлюднили аудіозаписи телефонних розмов підозрюваного, які б підтверджували його співпрацю з ворогом.

СПРАВКА

В'ячеслав Богуслаєв – громадський та політичний діяч України, Герой України, народний депутат України (5-го, 6-го, 7-го, 8-го скликань). З 1994 року він є головою правління та генеральним директором підприємства "Мотор Січ". Богуслаєв входить до ТОП-25 найбагатших людей України.

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr