Завантажити ще

Росіяни обстріляли з артилерії Запорізьку область, загинули 7 людей

Росіяни обстріляли з артилерії Запорізьку область, загинули 7 людей
Фото: zv.zp.ua

В Оріховому Запорізької області під час чергової російської атаки загинули двоє працівників районних електромереж. На момент обстрілу вони проводили роботи з відновлення лінії електропередач. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Олександр Старух у своєму Телеграм-каналі.

Тривожні новини з міста Оріхова, яке з перших днів війни страждає від ворожої артилерії. Під час виконання робіт з відновлення пошкодженої лінії електропередач під час повторного ворожого обстрілу загинули двоє працівників районних електромереж - Дмитро Стариченко та Роман Мельник, - написав Старух.

Як зазначив чиновник, поранення також отримали ще двоє працівників – Максим Юрченко та Дмитро Рабаджієв. Їх госпіталізували до лікарні. Загалом під час обстрілу Оріхово загинули п'ятеро людей.

Пізніше заступник голови ВП Кирило Тимошенко уточнив, що під обстріл військ РФ потрапили Оріхове та смт. Степногірськ. В результаті загинуло 7 людей, ще стільки ж - поранено.

- Російські терористи, які назвали себе армією, обстріляли область із РСЗВ та артилерії. Прильоти були у місті Оріхів та смт. Степногірськ. Внаслідок жорстоких обстрілів загинуло 7 людей і ще стільки ж травмовано, - написав він.

За його словами, зараз на місцях обстрілу працюють екстрені служби. Ведуться роботи щодо ліквідації наслідків російської атаки.