Завантажити ще

Гайдай: На Луганщині мобілізовані росіяни намагаються «щезнути»

Гайдай: На Луганщині мобілізовані росіяни намагаються «щезнути»
Фото: t.me/luhanskaVTSA

На Луганщині росіяни під виглядом виявлення диверсантів ловлять своїх дезертирів. У  Троїцькому колаборанти оформили відпустки, а лікарні окупованої території регіону переповнені, повідомив очільник регіону Сергій Гайдай.

За його словами, не всі частково мобілізовані бажають воювати, тому «намагаються щезнути».

- Проводячи пошуки українських патріотів та диверсантів, як от у Старобільську, росіяни одночасно виявляють своїх дезертирів. Останніх чимало по всій Луганщині. Як і поранених окупантів. Так, в одній із дитячих лікарень окупанти поруч із хворими дітьми розмістили своїх поранених, - сказав Гайдай.

Він додав, що серед них і колишні в’язні, представники приватної військової кампанії «Вагнер».

- Через брак вільних місць деяких дітей недолікували й виписали. Переповнена російськими в’язнями лікарня і в Антрациті, - повідомив голова Луганської ОДА.

Він також розповів про занепокоєння у лавах колаборантів. За словами Гайдая, більша частина сепаратистів Троїцького району, що пішли працювати на ворога, оформили відпустки без оплати і намагаються виїхати вглиб Луганщини, а за можливості – «на РФ».

Протягом 10 жовтня авіація Сил оборони України завдала ворогу 6 ударів. Підтверджено ураження 4 місць зосередження озброєння та військової техніки, а також 2 зенітних ракетних комплексів противника. Крім того, підрозділи ППО знищили ворожий літак Су-25.

Ракетні війська і артилерія уразили пункт управління, чотири райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, зенітний ракетний комплекс С-300 противника та склад з боєприпасами. Відбито атаки окупантів в районах населених пунктів Бахмут, Бахмутське, Майорськ, Соледар та Первомайське.