21 червня
Завантажити ще

Російські ракети знову атакували Запоріжжя: зруйнована багатоповерхівка

Російські ракети знову атакували Запоріжжя: зруйнована багатоповерхівка
Фото: t.me/info_zp

В ніч на 10 жовтня російські загарбники в черговий раз поцілили по Запоріжжю. Ворожі ракети, попередньо запущені з Токмаку та Василівського району, влучили у багатоповерхівку. Крім того, деякі снаряди не розірвалися та залишилися лежати посеред будинків запоріжців, як страшні «подарунки» від ворога.

- Чергова ворожа атака! Перебувайте в укриттях! Ворог продовжує тероризувати місто. Близько десятка нових приходів.  Наслідки встановлюються, - написав біля 2-ї ночі очільник Запорізького регіону Олександр Старух. 

О 3-й ночі він додав, що  внаслідок ракетної атаки у центрі Запоріжжя знову зруйновано багатоповерховий житловий будинок.  Є постраждалі. На місті трагедії працюють рятувальники, медики, усі відповідні служби. Людям надається необхідна допомога.  

Серед зруйнованих "військових об'єктів", зруйнованих РФ під час нічної атаки, опинився звичайний дитячий садок. Його приміщення повністю знищені. 

За словами секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва, станом на 8 ранку відомо про 1 загиблу людину та 5 постраждалих. Серед останніх - дитина, у якої порізи від уламків скла. Пошуково-рятувальні роботи тривають.

- Що ще має статися для визнання росії державою-спонсором тероризму? Ці боягузи воюють тільки з мирними людьми. Слабаки, що здатні тільки пити та запускати ракети в житлові будинки. Ганебні боягузи, - прокоментував нічні удари по місту керівник Офісу президента Андрій Єрмак. 

Запоріжжя щоденно зазнає ворожих нападів. РФ атакує здебільшого вночі, коли люди повинні спати. Ракети б’ють по багатоквартирним будинкам, вбиваючи велику кількість мирних людей.

Ракета, що не розірвалася. Фото: t.me/eto_zp

Ракета, що не розірвалася. Фото: t.me/eto_zp

Чергова атака РФ на Запоріжжя. Фото: t.me/info_zp

Чергова атака РФ на Запоріжжя. Фото: t.me/info_zp