18 травня
Завантажити ще

ЗСУ звільнили село Торське Донецької області, що на шляху до Кремінної

ЗСУ звільнили село Торське Донецької області, що на шляху до Кремінної
Фото: t.me/ssternenko

ЗСУ звільнили село Торське в Донецькій області, що знаходиться по дорозі до Кремінної. Про це в ефірі телемарафону розповів речник Східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий.

Під час звільнення українських територій на Донеччині ЗСУ оточили велику кількість окупантів. При цьому частина з них «фізично знищена, частина взята в полон, а частина змогла певними колонами або малими групами вийти".

- Зараз якась частина з них намагається займати оборону в Кремінній. Відповідно, наші підрозділи продовжують там роботу, тому що залишки їхні є по лісах; стабілізація ситуації, відловлювання цих залишків окупантів; розмінування – дуже сильно замінована територія. ЗСУ, звільнивши Торське, вражають вогнем артилерії підрозділи противника, який намагається закріпитися в Кремінній і побудувати оборону, – наголосив Череватий.

Місто Кремінна в Сєвєродонецькому районі Луганщини опинилася під обстрілами від початку повномасштабного вторгнення РФ до України. З березня в місті відбувалися бої.  18 квітня загарбники захопили Кремінну. 

На початку вересня стало відомо, що окупанти масово тікають з Луганщини на тлі контрнаступу ЗСУ.  2 жовтня Володимир Зеленський заявив, що Лиман повністю зачищений від російських військ. За словами експертів, звільнення Лиману є важливим, оскільки відкриває можливість українським захисникам продовжити звільнення території – піти далі на Кремінну, Сєвєродонецьк.