27 листопада
Завантажити ще

Росіяни перешкоджають виїзду людей та Херсонській області, вимагають спецдозволу

Росіяни перешкоджають виїзду людей та Херсонській області, вимагають спецдозволу
Фото: t.me/DIUkraine

Російські військові значно ускладнили виїзд із Херсонської області, практикуючи так звані "спецдозволи". Минулої доби виїхати змогли лише 11 осіб. Про це повідомив голова Херсонської облради Юрій Соболевський у Telegram.

– Російські окупанти максимально ускладнили виїзд із Херсона. Так за вчорашній день змогли виїхати лише 11 людей. А зараз існує правило отримання спеціального дозволу на виїзд, - написав Соболевський.

При цьому, крім того, що російські окупанти вимагають надавати особисті дані, вони "просять максимально доступно пояснити причину виїзду з області".

- Російський світ перетворює все на своєму шляху на місця, де важко не просто жити, а й дихати. Чекаємо на звільнення Херсонської області від цієї нечисті. ЗСУ знають як це зробити, - додав Соболевський.

Раніше стало відомо, що російські окупанти на Херсонщині посилюватимуть фільтраційні заходи для тиску на місцевих жителів для отримання ними російських паспортів. Партизани закликають мешканців тимчасово окупованих районів Херсонської області бути обережними та протидіяти ворогові всіма можливими способами.