26 сiчня
Завантажити ще

Удар по колоні під Запоріжжям: кількість жертв збільшилась до 31

Удар по колоні під Запоріжжям: кількість жертв збільшилась до 31
Фото: t.me/starukhofficial

Кількість загиблих через ракетнийудар російських окупантів по цивільній колоні під Запоріжжям зросла до 31. Одна з поранених померла в лікарню, незважаючи на зусилля лікарів. Про це розповів голова Запорізької області Олександр Старух у ефірі телемарафону.

- На жаль, збільшилася кількість загиблих, ще одна жінка померла, вона була тяжко поранена. Тепер кількість жертв досягла 31 особи - 30 цивільних та один працівник поліції, - розповів він.

Мер Мелітополя Іван Федоров уточнив раніше, що серед загиблих було двоє дітей. Жертвами російського удару стали і волонтери, які допомогли евакуювати сотні українців. Один волонтер загинув, а стан другого медики розцінюють як тяжкий.

Трагедія сталася у Запоріжжі вранці, 30 вересня. Російські війська завдали ракетних ударів по гуманітарній колоні - люди везли допомогу для своїх рідних, які залишилися на тимчасово окупованій території. Внаслідок цього десятки людей стали жертвами росіян, близько 90 осіб отримали поранення. Влада Запорізької області оголосила 1 жовтня - днем жалоби за загиблими українцями.