7 червня
Завантажити ще

Східне угруповання військ: Українські військові увійшли до Лиману

Східне угруповання військ: Українські військові увійшли до Лиману
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Бійці Збройних сил Україниувійшли до Лиману (Донецька область). Наразі там точаться бої. Про це повідомив речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Черевий в ефірі телемарафону.

- Інформація та те відео, яке ви бачили зі стелою – це правда. Ми вже у Лимані. Але точаться бої. Деталі будуть згодом, – сказав він.

Раніше у мережі поширилося відео, на якому захисники підняли український прапор на в'їзді до Лиману. На кадрах українські бійці на міській стелі у Лимані закріпили український прапор.

При цьому в російських ЗМІ вже з'явилася інформація, що Міноборони Росії заявило про відведення військ з Лимана Донецької області, куди раніше увійшли українські війська. Так пропагандистська агенція РИА Новости заявила, що рішення про виведення військ було ухвалено для збереження особового складу.

Раніше голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай заявив, щов Лимані в оточенні українських захисників перебувають близько 5 тисяч солдатів Росії. За його словами, зараз усі шляхи підвезення туди боєкомплекту чи спокійного виходу цього угрупування з Лимана вже відрізані.