26 березня
Завантажити ще

Вночі вибухи сталися у Запоріжжі та Миколаєві

Вночі вибухи сталися у Запоріжжі та Миколаєві
Фото: facebook.com/DSNSZP

Ніч на 26 була неспокійною для жителів Запоріжжя та Миколаєва. При цьому у одному місті тривог оголосили після першого вибуху, у другому її зовсім не було. 

Про вибухи у Миколаєві біля 00:39 повідомило Суспільне. За його даними, Сигналу про загрозу ракетного удару не було. Станом на 06:30 повідомлення від миколаївської влади нема.

У Запоріжжі вибухи сталися біля 5 ранку. За словами місцевих жителів, спочатку стався один вибух, потім оголосили тривогу. Скільки було вибухів і куди сталися «прильоти», на даний момент невідомо.

Як повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, внаслідок ворожого обстрілу ушкодження отримали житлові будинки, в яких повилітали вікна, освітній заклад та заклад охорони здоров‘я.  Також постраждав гаражний кооператив. Там сталася пожежа, ушкоджено автомобілі.

 Раніше президент Зеленський підтвердив отримання Україною систем  ППО NASAMS – зенітних ракетних комплексів середньої дальності, розроблений норвезькою компанією Norwegian Kongsberg та американською Raytheon.