24 вересня
Завантажити ще

На Луганщині росіяни забороняють місцевим жителям залишати свої міста

На Луганщині росіяни забороняють місцевим жителям залишати свої міста
Фото: t.me/luhanskaVTSA

Жителям Луганщини російські окупанти заборонили покидати місця проживання. Про це повідомив у телеграмі начальник Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай.

– Заборонено залишати міста, працюєш – змусять (голосувати. - Авт.) на роботі, сидиш удома – прийдуть військові: на Луганщині окупанти намагаються підвищити явку під час неволевиявлення, – зазначив Гайдай.

За його словами, ще минулого тижня керівник так званої "ЛНР" заявляв, що "республіка" не готова до "волевиявлення" через ситуацію з безпекою. Пізніше, коли кількість точкових вогневих поразок збільшилася, а харківський фронт наблизився, недолугі кремлівські режисери все ж таки вирішили спробувати зробити постановку.

- Росіяни підготувалися до зйомок пропагандистськими ЗМІ сюжетів про якусь "активну участь місцевих мешканців у голосуванні". Зокрема, у Біловодську на одному із підприємств начальник оголосив усім співробітникам, що явка є обов'язковою. Хто не братиме участі у голосуванні, того автоматично звільнять з роботи, а списки тих, хто не з'явиться, передадуть до МГБ ЛНР, - зазначив він.

У Старобільську окупаційна влада заборонила місцевому населенню залишати місто в період з 23 по 27 вересня, додав Гайдай. За наявною інформацією, загарбники створюють озброєні групи для обходу будинків та примусу людей брати участь у так званому референдумі.