8 червня
Завантажити ще

Федоров: Росіяни підірвали в Мелітополі шістьох своїх військових

Федоров: Росіяни підірвали в Мелітополі шістьох своїх військових
Фото: t.me/riamelitopol

Російські окупанти «зачищають» лави своїх військових. Вдень 22 вересня вони влаштували теракт на Центральному ринку Мелітополя, внаслідок чого були ліквідовані 6 російських військових. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив мер міста Іван Федоров.

- Страх, терор і ліквідація неугодних - три складові, які на окупованих територіях увесь час демонструє Росія. І перед псевдореферендумом зачищення серед своїх посилюється. Сьогодні на Центральному ринку Мелітополя, де завжди велике скупчення людей, рашисти вчинили вибух та ліквідували трьох військових, - написав Федоров. Пізніше він додав, що загинуло  6 військових РФ.

Федоров також повідомив, що інформація про постраждалих під час вибуху мирних громадян уточнюється.

- Кожен має розуміти: таке майбутнє нам пророкує країна-терорист. Тож ані псевдореферендуми, ані будь-які заяви терористів не змінять нашого курсу: ми деокупуємо свої території та повернемо мир у свій дім, - підсумував він.

Раніше Федоров повідомляв про два вибухи біля міського елеватора в Мелітополі. Пізніше стало відомо, що це працювали українські партизани. 

В Маріуполі ж російські окупанти не змогли знайти підлітків, що співали гімн України в центрі міста. За тиждень пошуків загарбникам ніхто з місцевих жителів не розповів, хто з хлопців та дівчат наважився на цей вчинок.