Завантажити ще

На Херсонщині ЗСУ завдали удари по 4 російським пунктам

На Херсонщині ЗСУ завдали удари по 4 російським пунктам
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські військові продовжують завдавати потужних ударів по російських окупантах на Південнобузькому напрямку. За добу ЗСУ знищили 2 командних і 2 пункти управління противника, повідомляє Оперативне командування "Південь".

-  Наша авіація завдала 21 удар по ворогу з неба, а морські піхотинці знищили ворожий гелікоптер Мі-24 з землі в районі Костромки. При спробі росіян проводити повітряну розвідку, нашими пильними підрозділами виявлено і знищено 2 шпигуни типу "Орлан-10", - розповіли в ОК.

За даними захисників, з метою убезпечення своїх підрозділів від авіаційних і ракетних ударів окупанти розгорнули підрозділи протиповітряної оборони у Бериславському районі.

Ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ за добу виконали майже 280 вогневих завдань, внаслідок яких було вражено:

  • 2 командних пунктів безпосередньо в Херсоні;
  • 2 пунктів управління в Нововоскресенському й Дудчанах;
  • 2 склади боєприпасів в П’ятихатках та Херсоні;
  • 3 райони скупчення озброєння, техніки і живої сили в Дудчанах і Новій Каховці;
  • радіолокаційну станцію "Зоопарк" противника в Крутому Яру.

- При спробі окупантів реалізувати задум з переміщення із одного берега Дніпра на інший, нашим вогневим контролем було зупинено намагання проїхати Каховської дамбою та відплисти баржою з Херсону, - додали в Оперативному командуванні.

Зайдяки діями ЗСУ знищено 41 ворожого солдата, 4 танки, 12 одиниць іншої авто-бронетехніки та зенітно-ракетний комплекс "Бук-М2/3".