Завантажити ще

На Харківщині – загроза затоплення через удари РФ по дамбі водосховища

На Харківщині – загроза затоплення через удари РФ по дамбі водосховища
Фото: https://2day.kh.ua

Печенізькій громаді Харківщини загрожує затоплення через регулярні удари РФ по дамбі на річці Сіверський Донець. Як повідомляє Печенізький селищний голова Олександр Гусаров, можливе виникнення надзвичайної ситуації. 

- Протягом останніх діб російська армія завдала й продовжує завдавати ракетних ударів по дамбі Печенізького водосховища. Існує ймовірна загроза руйнування ворогом греблі Печенізького гідровузла. Можливе виникнення надзвичайної ситуації внаслідок катастрофічного затоплення територій вниз за течією, - розповів Гусаров. 

Він попередив людей, що загроза затоплень є для частини вулиць як смт Печеніги, так і для певних територій сіл Кицівка та П’ятницьке.

- У випадку оголошення тривоги необхідно взяти речі першої необхідності та переміститися: жителям вулиць Берегової, Харківської, Рибної, Соснової та пров. Рибного у смт Печеніги - на вулицю Зінченка (район колишньої восьмирічної школи); жителям вул. Гоголя в селі Кицівка - на гору (район кладовища); жителям вулиці Дьоміна в селі П'ятницьке - на височину села (ближче до лісу), - наголосив Гусаров. 

Він також попросив людей слідкувати за оголошеннями Печенізької селищної ради.

В ніч на 21 вересня також зазнав обстрілу і сам Харків. Постраждали багатоповерхівки у Холодногірському районі.