27 травня
Завантажити ще

На Херсонщині затримали зрадника, який погодився підірвати склад ЗСУ за 30 тисяч гривень

На Херсонщині затримали зрадника, який погодився підірвати склад ЗСУ за 30 тисяч гривень
Фото: т.ме/СБУкр

Служба безпеки затримала російського агента, який планував здійснити диверсію у тилу українських військ. Зокрема, за оплату від спецслужб Росії чоловік мав намір підірвати склад ЗСУ.
Про це повідомляє пресцентр СБУ.

- У Херсонській області нейтралізовано російського агента, який отримав завдання встановити місцезнаходження позицій ЗСУ та підірвати частину боєкомплекту. За здійснення диверсії окупанти обіцяли своєму поплічнику "винагороду" у розмірі 30 тисяч гривень, - розповіли у відомстві.

Як повідомляють у СБУ, зрадником виявився рецидивіст, неодноразово засуджений за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів, у тому числі вбивство. У поле зору агресора чоловік потрапив через свої проросійські погляди, які висловлював серед оточуючих, у тому числі у кримінальних колах, зазначають правоохоронці.

Під час затримання у чоловіка виявили мобільний телефон, який містить контакт встановленого співробітника спецслужб Росії. Зловмиснику повідомили про підозру у держзраді та відправили під варту.

Раніше Служба безпеки України викрила мешканку Дніпропетровщини, яка надавала російським спецслужбам дані про розташування військових об'єктів та техніки Збройних сил України вздовж лінії фронту у Донецькій та Запорізькій областях. Жінка пішла на такий крок незважаючи на те, що одружена з військовослужбовцем ЗСУ і має спільного сина.