2 червня
Завантажити ще

У Москві ФСБ вишукує вихідців з України, щоб звинуватити у "терактах"

У Москві ФСБ вишукує вихідців з України, щоб звинуватити у
Фото: t.me/DIUkraine

У Москві співробітники ФСБ шукають громадян, які виступають проти війни, особливо вихідців із України. Їх мають намір звинуватити у "терактах" у Росії. Про це повідомляє Головне управління розвідки.

- У Москві посилюється кампанія з пошуку громадян РФ, які негативно ставляться до війни проти України. Особлива увага приділяється колишнім громадянам України та українцям за походженням. У місті проводиться поквартирний обхід групами людей, одягнених у цивільне. Вони представляються співробітникам ФСБ. Люди з'ясовують, чи живуть десь поблизу українці, чи хтось не здає українцям в оренду житло. Також з’ясовують ставлення громадян до так званої "СВО", - розповіли співробітники розвідки.

У відомстві зазначають, що однією з цілей зазначених дій є недопущення формування та поширення у Москві негативного ставлення до війни та виявлення людей, які можуть вплинути на формування незалежної громадської думки щодо неї.

Розвідники зазначають, що ця кампанія має сформувати негативний образ українців – терористів та радикалів. У ГУР вважають, що надалі саме цих людей може бути звинувачено у терактах, організованих російськими спецслужбами в Росії.