2 червня
Завантажити ще

На кордоні з Польщею впіймали двох чоловіків, які уявили себе невидимими

На кордоні з Польщею впіймали двох чоловіків, які уявили себе невидимими
Фото: т.ме/ДПСУкр

У пункті пропуску "Шегині" на українсько-польському кордоні прикордонники затримали двох громадян України, які незаконно хотіли виїхати до Польщі. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України (ДПСУ).

- Пасажир грав у хованки і уявляв себе невидимим, причаївся за сидіннями авто... Що тільки не придумаєш, щоб потрапити до Польщі. У цій грі він програв: прикордонники знайшли пасажира, – прокоментували у ДПСУ.

У повідомленні зазначається, що чоловік не мав підстав для перетину кордону. Проте він сподівався, що йому вдасться виїхати з країни непоміченим.

– Інший українець також ховався за сидіннями. Коли автобус зупинився, він уявив себе невидимим. Тихонечко вийшов і пішов у бік Польщі повз паспортний контроль. "Невидимку" спіймали та залучили до адмінвідповідальності, - повідомили у ДПСУ.

Раніше директор Департаменту охорони державного кордону ДПСУ Леонід Баран розповів про зростання кількості порушників кордону на західному напрямку. Загалом за час дії військового стану затримано близько 8 тисяч ухилістів.