Завантажити ще

На Дніпропетровщині загинув підліток - торкнувся касетної міни

На Дніпропетровщині загинув підліток - торкнувся касетної міни

У Синельниківському районі Дніпропетровської області здетонував російський снаряд, внаслідок чого загинув 17-річний хлопець. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Валентин Резніченко у своєму телеграм-каналі.

– Загинув 17-річний хлопець. Він торкнувся касетного боєприпасу. Той здетонував… Це вже восьма смерть в області через такі боєприпаси, – повідомив Резніченко.

Як зазначив голова Дніпропетровської ОДА, касетні міни є небезпечними ще певний час після "прильоту". У зв'язку з цим він закликав місцевих жителів не наближатися до вибухівки після закінчення обстрілу.

- Не ходіть до лісових смуг та інших місць, де можуть бути залишки касетних снарядів. Натрапили на підозрілий предмет – телефонуйте рятувальникам чи поліції. Касетні боєприпаси підступні. Вони небезпечні ще деякий час після "прильотів", - наголосив чиновник.

Від початку вторгнення РФ до України це не перший випадок. Подібні трагедії відбувалися і в інших сферах нашої країни - мирні громадяни ставали жертвами підривів російських снарядів.