Завантажити ще

На Львівщині заарештували земельні ділянки дружини Медведчука

На Львівщині заарештували земельні ділянки дружини Медведчука
Фото: т.ме/СБУкр

Суд у Львівській області заарештував три земельні ділянки Оксани Марченко, дружини народного депутата Віктора Медведчука, звинуваченого у державній зраді. Про це повідомляє Служба безпеки України.

- Слідство встановило, що власником земельних ділянок вартістю 2 млн гривень було приватне підприємство, кінцевим власником якого є Марченко. Землі опинилися у власності дружини нардепа-зрадника незаконно. У 2019 році райдержадміністрація передала підприємству ділянки. Проте у "Книзі записів про державну реєстрацію державних актів на право власності" не було зроблено жодних записів, - розповіли силовики.

Підприємство внесло недостовірні дані до офіційних документів. Таким чином, фірма Марченко привласнила ділянки, які розташовані у туристично привабливому регіоні поблизу міста Стрий. Пізніше там розпочалося будівництво туристичних об'єктів, з'ясували правоохоронці.

Наразі вирішується питання про передачу ділянок в управління АРМА, а за фактом зловживання службовим становищем відкрили кримінальну справу.

Раніше СБУ повідомила про арешт додаткових активів нардепа Віктора Медведчука, якого підозрюють у держзраді, і його дружини Оксани Марченко. Також спецслужби підтвердили, що політик має російський паспорт.

24 лютого Медведчук виїхав зі свого маєтку у Києві і відтоді переховувався від слідства у столиці. 12 квітня СБУ його затримала. Оксана Марченко покинула Україну перед початком повномасштабної війни та перебуває в Росії.