29 травня
Завантажити ще

На Миколаївщині затримали прокурора, який "відмазував" військових від в'язниці

На Миколаївщині затримали прокурора, який
Фото: т.ме/СБУкр/4926

Служба безпеки України викрила керівника одного із міських відділів Миколаївської обласної прокуратури, який пропонував військовим за хабар уникнути тюремного покарання. Про це повідомляє пресслужба відомства.

- На отриманні неправомірної вигоди затримано керівника одного з міських відділів Миколаївської окружної прокуратури, який дислокується у прифронтовому районі області. В умовах повномасштабної агресії Росії він налагодив механізм «обходу» норм закону та правосуддя для учасників кримінальних проваджень, – повідомили у СБУ.

За даними Офісу генпрокурора, прокурор обіцяв чинному військовослужбовцю, який є обвинуваченим у ДТП, "вирішити питання" за гроші. Зловмисника було затримано силовиками на гарячому - під час отримання хабара у розмірі 25 тисяч гривень.

- За ці кошти прокурор обіцяв військовому клопотати у суді про можливість звільнення його від відбування покарання з випробуванням та не призначати додаткового покарання – позбавлення права керувати транспортними ззасобами, - наголосили у відомстві.

Затриманому повідомили про підозру з кількох статей Кримінального кодексу: ст. 368 "Отримання хабара"; ч. 3 ст. 368 "Прийняття пропозиції, обіцянки чи отримання неправомірної вигоди посадовцем"; ч. 1 ст. 190 "Шахрайство"; ч. 3 ст. 369 "Пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди посадовій особі"; ч. 4 ст. 27 "Види співучасників" та ч. 2 ст. 15 "Замах на кримінальний злочин".

Фото: t.me/SBUkr/4926

Фото: t.me/SBUkr/4926

Фото: t.me/SBUkr/4926

Фото: t.me/SBUkr/4926

Фото: t.me/SBUkr/4926

Фото: t.me/SBUkr/4926