6 грудня
Завантажити ще

Київські хірурги під час операції залишили у тілі дитини шматок тканини

Київські хірурги під час операції залишили у тілі дитини шматок тканини
Фото: sasint/pixabay.com

Під час операції в одній із лікарень на Київщині лікарі залишили у тілі 7-річного хлопчика відрізок тканини. Щоб витягти предмет, дитині повторно провели операцію, але вже в іншому медичному закладі. Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

- 7-річному хлопчику у хірургічному відділенні однієї з лікарень області проведено оперативне втручання. Після виписки з медустанови дитина скаржилася на погане самопочуття. Батьки доставили хлопчика до «Охматдиту», де йому провели повторну операцію, під час якої медичний персонал дістав із тіла дитини відрізок тканини, залишений після попередньої операції, - встановили слідчі.

Як зазначили у відомстві, наразі прокуратура проводить слідчі дії та встановлює всі обставини. За цим фактом порушено кримінальну справу за ч.2 ст.140 Кримінального кодексу "Неналежне виконання професійних обов'язків медичним чи фармацевтичним працівником". Винуватцям загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 3 років.