2 червня
Завантажити ще

Генштаб: Росіяни зазнають втрат на всіх напрямках, де тривають бої

Генштаб: Росіяни зазнають втрат на всіх напрямках, де тривають бої
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На початок 182-ї доби з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну противник продовжує спроби встановити повний контроль над територією Донецької області. Як повідомляє Генштаб ЗСУ, ворог також зосереджений на утриманні захоплених районів Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей і відновленні боєздатності підрозділів, що зазнали втрат. Окупанти зазнають втрат на всіх напрямках, де тривають бої.

На Волинському та Поліському напрямках обстановка залишається без суттєвих змін, підрозділи збройних сил Білорусі виконують завдання з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях.

На Сіверському напрямку противник продовжує утримувати окремі підрозділи Західного військового округу в прикордонних районах Брянської і Курської областей. Противник обстріляв із ствольної артилерії район Товстодубового Сумської області.

На Слобожанському напрямку ворог веде бої з метою утримання зайнятих раніше рубежів.

На Харківському напрямку окупанти обстріляли зі ствольної та реактивної артилерії райони Одноробівки, Карасівки, Борщового, Перемоги, Руської Лозової, Замулівки, Базаліївки, Пушкарного, Мосьпаново, Слобожанського, Гусарівки та Чепіля. Завдали авіаударів біля Мосьпанового, Гусарівки та Прудянки. Вели повітряну розвідку БпЛА неподалік Дементіївки.

На Слов’янському напрямку противник здійснював артобстріли неподалік Краснопілля та Мазанівки. Намагався вести розвідку біля Богородичного. Наші воїни завдали окупантам вогневого ураження та змусили тікати.

На Донецькому напрямку противник продовжує вести активні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках. На Краматорському напрямку ворог обстріляв із ствольної та реактивної артилерії райони Сіверська, Закітного та Роздолівки. Вів повітряну розвідку БпЛА поблизу Званівки та Райгородка.

На Бахмутському напрямку зафіксовані обстріли в районах Бахмуту, Соледару, Зайцево та Білогорівки. Противник наступав у напрямках Бахмутського та Кодеми. Успіху не мав.

На Авдіївському напрямку ворог стріляв із артилерії різних типів біля Марʼїнки, Пісків, Нетайлового, Красногорівки та Залізного. Завдав авіаудару неподалік Невельського. Наступав у напрямку Пісків і Невельського. Успіху не мав.

На Новопавлівському напрямку зазнали вогневого впливу райони Костянтинівки та Вугледара.

На Запорізькому напрямку ворог здійснював обстріли із різнокаліберної артилерії в районах Малих Щербаків, Шевченко, Залізничного, Червоного, Времівки, Ольгівського та Орестопіля. Завдав авіа удари поблизу Ольгівського та Новополя. Вів повітряну розвідку БпЛА біля Щербаків, Степового та Василівки.

На Південнобузькому напрямку противник продовжив зосереджувати зусилля на утриманні зайнятих районів та сковуванні дій Сил оборони. Ворог задіяв ствольну та реактивну артилерію для обстрілів районів Степової Долини, Нової Зорі, Таврійського, Засілля, Новомиколаївки, Широкого, Кобзарців, Партизанського, Лозового, Білої Криниці, Добрянки, Осокорівки, Потьомкино та Трудолюбівки. Завдав авіаударів біля Потьомкиного та Лозового. Вів повітряну розвідку БпЛА в районах населених пунктів Сухий Ставок та Велике Артакове.

Корабельне угруповання противника в акваторіях Чорного та Азовського морів основні зусилля зосереджує на блокуванні цивільного судноплавства в північно-західній частині Чорного моря та ураженні військових об’єктів і елементів інфраструктури в глибині території України.