27 вересня
Завантажити ще

На найбільшій авіабазі у Криму "Бельбек" пролунали потужні вибухи

На найбільшій авіабазі у Криму

Слідом за Бєлгородською областю сильні вибухи пролунали в Криму - потужні "бавовни" пролунали в районі військового аеродрому "Бельбек" під Севастополем. Про це пишуть "Факти".

– Севастополь. Чути вибухи. У районі Бельбека, там військова авіабаза. Яка дальність до Бельбека? Що це за вибухи? Приблизно 300 км. Бавовна, - підтвердили інформацію у ЗСУ.

Як пише "Крим.Реалії", близько 22.30 пролунав перший вибух у районі аеродрому, другий прогримів приблизно через 5 хвилин. Місцеві жителі твердять, що чули звуки стрілянини. Тим часом так званий "губернатор" тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв поспішив заспокоїти мешканців Севастополя, заявивши, що "спрацювала ППО".

- Нещодавно в районі аеропорту Бельбек засобами ППО, за попередніми даними, було збито безпілотний літальний апарат. Жодних пошкоджень немає. Ніхто не постраждав. Прошу зберігати всіх спокій та отримувати інформацію з перевірених джерел, - написав він у телеграм-каналі.

Йдеться про найбільшу в Криму авіабазу "Бельбек", яка раніше була міжнародним аеропортом. Після окупації півострова росіянами у 2014 році установу закрили для цивільної авіації. Наразі "Бельбек" повністю підпорядковується Повітряно-Космічним силам РФ.